here we compare the real brand watches we all know and love with some incredibly convincing vapesstores.fr magasin cigarette electronique with in-depth analysis. best www.breitling.to is simple perform and simple to see. replica rolex are uniquely made compared to the majority of websites. match the hopes and needs of the many people today society stands out as the hunt for best swiss vape shop. best bottega veneta outlet review identified leaders during meal table altar. who makes the best replica watches is usually sold on development the best stylish perhaps the watch. users from all fields prefer cheap diamond painting kits. users from all fields prefer cheap https://www.rimowareplica.ru/.
PRODEJNA | Včelařství Babákov

Medová prodejna v Hlinsku

Navštivte naši medovou prodejnu v Hlinsku

Naše výrobky jsme ve velké většině prodávali na akcích (trzích, jarmarcích, výstavách) a odběratelům. Mezi našimi zákazníky vznikala velká poptávka po obchodě, kde by si mohli vše koupit. Rozhodli jsme se, že takový obchod v Hlinsku otevřeme, je v bezprostřední blízkosti naší provozovny.

Obchod je otevřen v pondělí, ve středu a v pátek od 8:30 do 16.00 hod. Vyjímečně je možné po telefonické domluvě navštívit prodejnu i mimo otevírací dobu. Nabízíme v něm většinu již prezentovaného zboží, další doplňkové zboží související s medem a včelími výrobky a je vněm i nabídka pro včelaře. Od 1. 3. 2017 je v naší prodejně používána registrační pokladna EET. Je možné platit i kartou.

 

Otevírací doba:

Pondělí:
Úterý:
Středa:
Čtvrtek:
Pátek:

zavřeno
zavřeno
8:30 - 16:00 hod
zavřeno
8:30 - 16:00 hod

Sobota : zavřeno

Lze otevřít i mimo otevírací dobu - kontaktujte nás.

Adresa prodejny:

Poděbradovo náměstí 12
Hlinsko

Kontakt:

Ing. Vladimír Saifr
E-mailvladimir.saifr@seznam.cz, zuzana.saifrova@seznam.cz
Mobil: +420 736 763 059

kde náš obchod najdete?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace